Skontaktuj się

Za pośrednictwem Blogu nie udzielam porad prawnych, które muszą być oparte o rzetelną i profesjonalną analizę stanu faktycznego. Moje odpowiedzi należy traktować raczej jako sugestie i wykorzystywać w konsultacji z profesjonalnym pełnomocnikiem – adwokatem lub radcą prawnym.

Kontaktując się ze mną w sprawach dotyczących wpisów na Blogu używaj system komentarzy. Miej jednak na uwadze, że przez ostatnie kilka lat znalazło się tu wiele zagadnień poruszanych zarówno we wpisach, jak i w treści komentarzy. Poświęciłem sporo czasu, by wpisy te stworzyć i odpowiedzieć na zadane mi pytania, dlatego też w ramach Blogu nie będę odpisywał na zapytania tych osób, które nie są w stanie poświęcić znacznie mniej czasu na zapoznanie się z wpisem, dyskusją pod wpisem oraz innymi wpisami, do których odsyłam. W takich sytuacjach moje odpowiedzi mogą zostać ograniczone do minimum lub nie zostać udzielone.

Pozostaję do dyspozycji tych z Państwa, którzy moje doświadczenie i wiedzę ocenicie jako przydatne również w ramach prowadzonej przeze mnie działalności.

adwokat Dominik Jędrzejko
e-mail: dominik.jedrzejko@kaszubiak-jedrzejko.pl

Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci
ul. Winogrady 66, 61-659 Poznań
www.kaszubiak-jedrzejko.pl
e-mail: biuro@kaszubiak-jedrzejko.pl
tel. +48 61 824 79 43

Możliwość komentowania jest wyłączona.