Z przyjemnością informuję, iż zakończone zostały podstawowe prace związane z modernizacją i unowocześnieniem Bloga. Według Google Analytics już ponad 1000 unikalnych użytkowników poświęciło krótszą lub dłuższą chwilę na lekturę moich wpisów. Doszedłem do wniosku, że czas na zmiany, które ułatwią korzystanie z publikowanych informacji.

Co się zmieniło:

Przede wszystkim zmieniły się możliwości subskrypcji, a więc uzyskiwania informacji o nowych wpisach. Do wykorzystania został udostępniony kanał RSS oraz opcja informowania za pośrednictwem e-mail. (Opcja „Śledź nowe wpisy” po prawej stronie)

Pojawiło się  więcej opcji dzielenia się treścią wpisów, w tym funkcjonalności popularnych serwisów społecznościowych. (Opcje widoczne po rozwinięciu wpisu)

Wprowadziłem również kategorie oraz system tagów, które powinny ułatwić poszukiwanie pożądanej treści.

Co się nie zmieniło:

Pozostały wszystkie dotychczasowe wpisy i obiecuję, że będą nowe o tej samej tematyce. W dalszym ciągu skupiam się na prawie konsumenckim i ochronie interesów przedsiębiorcy działającego w „trudnych” warunkach, szczególnie w kontekście co raz większej aktywności organów ochrony praw konsumentów. W dalszym ciągu będę bazował na moich doświadczeniach praktycznych i rzeczywistych problemach, z którymi spotykam się w ramach świadczonej pomocy prawnej.

Zapraszam serdecznie do korzystania oraz zachęcam do subskrypcji.

5 komentarzy

Zostaw komentarz

*