Na Szybko

Na szybko – Debata UOKIK z okazji Światowego Dnia Konsumenta

W dniu 16 marca 2016 r. odbędzie się organizowana corocznie przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Debata z okazji Światowego Dnia Konsumenta.

W założeniu debata ma stanowić stanowić okazję do podsumowania ponad roku obowiązywania zmienionych przepisów konsumenckich

Ze szczegółami wydarzenia można zapoznać się tutaj , gdzie można dokonać również rejestracji i pobrać plan debaty.

Wiem jednocześnie, iż zainteresowanie Debatą jest znaczne, stąd zwracam uwagę, iż osoby, które nie będą już w stanie się zarejestrować mogą  skorzystać z transmisji z wydarzenia on-line.

W tym roku będę miał przyjemność brać udział w dyskusji w części: Klauzula modyfikacyjna jaką pełni rolę i jak powinna być sformułowana? Umowy na czas oznaczony oraz na czas nieoznaczony. Postaram się zwrócić uwagę, iż maksymalne obciążanie przedsiębiorców ryzykiem tzw. umów ze świadczeniem ciągłym zawartych na czas określony musi mieć wpływ na koszt świadczenia tego typu usług, który finalnie ponoszą przecież konsumenci.

One Comment

  • Bożena pisze:

    Tak szykuje się bardzo ciekawe wydarzenie, niestety nie dam rady być, ale może przynajmniej częściowo złapie się na transmisję on-line 🙂

Zostaw komentarz

*