Blog 01012013Blog NieuczciwePraktykiRynkowe.pl doczekał się pierwszej rocznicy urodzin. Z początkiem roku 2012 gotowa była koncepcja bloga, który miał mi służyć publikowaniu treści subiektywnie ocenianych jako przydatne dla przedsiębiorców działających w obrocie konsumenckim.Nie miałem jedynie pewności, czy wystarczy mi determinacji oraz czasu, by blog rozwijać i gromadzić coraz większe grono czytelników. Okazało się, że choć wymaga to pewnego nakładu pracy to ostatecznie nie jest takie trudne, a daje  sporą satysfakcję.

Rok to dobry okres dla podsumowań, jednak nie planuję tym razem ich dokonywać. Chciałbym natomiast tym wpisem wskazać, że postaram się by wytyczone sobie założenia w dalszym ciągu realizować.

Jak dotychczas, znajdziecie Państwo na stronach NieuczciwePraktykiRynkow.pl komentarze do aktualnych decyzji oraz innych działań Prezesa UOKIK (UOKIK w Akcji), opisy problemów pochodzących z mojej praktyki (Spory Konsumenckie), ogólne informacje o zagadnieniach, które nie zawsze są jasne dla  przedsiębiorców (Przedsiębiorco Problem); wpisy sygnalizujące ciekawe zagadnienia prawne związane z obrotem konsumenckim (Warto Wiedzieć), czy też informacje o problemach w stosowaniu poszczególnych postanowień w umowach konsumenckich (Subiektywny Ranking Klauzul).

W dalszym ciągu będę starał się, by osoby śledzące bloga otrzymywały nową treść, a pytania umieszczane w komentarzach nie pozostawały bez odpowiedzi.

Wszystkim czytelnikom bloga dziękuję za zainteresowanie i czas poświęcony na lekturę.

Nie chcę w typowy dla osób piszących blogi sposób umieszczać w tym wpisie informacji o ilości odsłon, kliknięć i innych danych dostępnych za pomocą Google Analytics. Dość powiedzieć, że ilość unikalnych użytkowników, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas (więcej niż 5 minut) na lekturę moich wpisów znacznie przekracza ilość osób, które przez rok mógłbym spotkać w Kancelarii (nawet gdybym planował kilkadziesiąt spotkań dziennie). Jest to dla mnie satysfakcja, za którą wszystkim Czytelnikom serdecznie dziękuję i impuls do tego, by kontynuować projekt NieuczciwePraktykiRynkowe.pl

Przy okazji życzę wszelkiej niezbędnej pomyślności w nowym roku i trzymam kciuki, by informacje, które zamieszczam w moich wpisach nie stanowiły wyłącznie „nauczki na przyszłość”, a pozwalały uniknąć rzeczywistych problemów.

6 komentarzy

Zostaw komentarz

*